Податкові консультації для біженців з України

Одна консультація кожного робочого дня за 0, - (безкоштовно) 16.03.2022-30.06.2022

Отримайте код, який гарантує безкоштовну консультацію. Тоді напишіть мені на kancelariaprawnicza@doradcapodatkowy.com, поставте податкове запитання та надайте цей код разом із запитанням. Ви нічого не заплатите. Я буду використовувати ваші дані лише для консультацій.


сьогоднішній код

623207b1c14e6-2022-05-16-1647445937

Для відповіді потрібна електронна адреса. Не помиляйтеся!


Мене звати Артур М. Бжезінський. Я польський податковий радник за номером 00988.

Я не знаю української, але можу порадити по електронній пошті. Я буду користуватися google translate і розумію ваші запитання, а ви отримаєте відповіді українською. Ви задайте питання, я на нього відповім. Якщо не все відомо, ви задасте більше питань, а я на них відповім. Консультації можуть стосуватися польського податкового законодавства та міжнародного податкового законодавства (наприклад, податкового резидентства та подвійного оподаткування), а також відкриття бізнесу в Польщі.
У зв’язку з триваючою війною та ризиком відмивання грошей та фінансування тероризму, я не надаю консультацій з питань, пов’язаних будь-яким чином з Російською Федерацією чи Республікою Білорусь (особисті, капітальні, місцеві чи матеріальні). Слава Україні!