zadaj pytanie!

Odpowiedź nie później niż na następny dzień roboczy, w miarę możliwości jak najszybciej.
Porady internetowe na doradcapodatkowy.com są realizowane za wynagrodzeniem zryczałtowanym, do pełnego wyjaśnienia sprawy. Zdarza się, że zakres zlecenia internetowego przekracza zakres porady standard, np. poruszane są zupełnie różne dwa czy trzy zagadnienia albo wymagany jest ponadstandardowy nakład pracy. W takiej sytuacji doradca przed przyjęciem zlecenia poprosi o akceptację nieco wyższego wynagrodzenia i bez tej akceptacji nie obciąży Klienta żadnymi kosztami. Jednak 100% zleceń internetowych zostało zrealizowanych za wynagrodzeniem nie wyższym niż podany tu standard 500 zł.

Adres email jest konieczny dla udzielenia odpowiedzi. Nie pomyl się!

Możesz podać numer telefonu by otrzymać powiadomienia SMS o każdej odpowiedzi doradcy oraz na wypadek gdyby doradca potrzebował z Tobą porozmawiać.


Kancelaria nie potrzebuje Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych, gdyż są przetwarzane wyłącznie dla celów wykonania umowy (np. dane kontaktowe i do faktury) albo zgodnie z nakazem prawa w związku z przepisami o przeciwdziałaniu finansowaniu terroryzmu (np. IP).
Kancelaria nie wykorzystuje Twoich danych w innym celu i nikomu ich nie przekaże. Szczegóły w regulaminie.
Możesz po prostu wysłać pytanie formularzem, a wraz z potwierdzeniem zlecenia na ekranie wyświetlą Ci się dane do logowania (login i hasło). Jeżeli podasz ten sam email, co przy poprzednich pytaniach zadanych do systemu informatycznego, nowe pytanie zostanie automatycznie dołączone do poprzednich i będziesz mógł przeglądać wszystkie pytania podając login i hasło, których używałeś poprzednio.
Jeżeli nie znasz hasła albo chciałbyś założyć konto przed zadaniem pytania, kliknij tutaj.


Z uwagi na trwającą wojnę i związane z tym podwyższone ryzyko prania brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu Kancelaria prosi o szersze wyjaśnienia sytuacji w sprawach związanych w jakikolwiek sposób z Federacją Rosyjską lub Republiką Białorusi.

efektywnie, bezpiecznie i rzetelnie