formy płatności

Za zlecenie internetowe zapłacić można na jeden z trzech sposobów:

  • przelewem na rachunek bankowy: PL  61 1140 2004 0000 3102 3136 6623 (mBank - BIC: BREXPLPWMBK) - Kancelaria Prawnicza Artur M. Brzeziński Doradca Podatkowy, ul. Kresowa 4, 62-800 Kalisz,
  • płatnością przy pomocy https://www.paypal.me/doradcapodatkowycom,
  • poprzez bezpieczne przelewy internetowe lub kartą płatniczą za pośrednictwem Przelewy24.pl (PayPro S.A. ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań).

zapłać tutaj 200 zł · zapłać tutaj 250 zł

Klienci zasięgający porady w siedzibie Kancelarii płacą gotówką lub kartą po zakończonym spotkaniu.

Na każdej fakturze znajduje się zielony przycisk linku do e-płatności. Co do zasady termin płatności wynosi 3 dni od daty przesłania do Ciebie treści odpowiedzi oraz faktury. Zatem przy poradach internetowych najpierw wysłać należy formularz zapytania, potem zostanie udzielona porada, omówione zostaną jej szczegóły i wyjaśnione wątpliwości, po czym Kancelaria udostępni Klientowi poradę e-podpisaną oraz wystawi fakturę. Na samym końcu należy dokonać zapłaty.

W razie jakichkolwiek pytań co do sposobu dokonania zapłaty można napisać do mnie na adres: kancelariaprawnicza@doradcapodatkowy.com.

W przypadku porad udzielanych telefonicznie płatność następuje po zakończeniu rozmowy na podstawie faktury VAT wystawionej przez Kancelarię, w taki sam sposób, jak za poradę udzieloną elektronicznie. Kancelaria udziela jednak porad telefonicznych, jeżeli Klient korzystał już z usług Kancelarii lub jeżeli zlecenie jest wiarygodne. Zlecenie jest wiarygodne, jeżeli Klient nie ukrywa swojego numeru telefonu i podaje swoje dane do faktury; w niektórych przypadkach może zostać poproszony o potwierdzenie zlecenia mailem (firmy telekomunikacyjne zgodnie z prawem przechowują numery IP i karty sieciowej, toteż e-mail pozwala na ustalenie tożsamości zleceniodawcy).

Efektywnie, bezpiecznie i rzetelnie

Dane dotyczą porad online. Informacja o czasie oczekiwania na poradę i objętości porady dotyczy pięciu ostatnich porad.
Wygenerowano: 2021-06-24 03:30:47