5.0
opinii: 30

opinie Klientów

Czytaj opinie

porady podatkowe

pisemne - archiwalne przykłady pytań faktycznie zadanych przez Klientów, na które udzielono odpowiedzi pisemnie online · pzreglądaj też zamówienia konsultacji ustnych / telefonicznych / video

AppStore i Google Play a PIT i VAT

Moja sytuacja:Aplikację rozwijam całkowicie sam, wieczorami i weekendami, jako osoba prywatna. Jest ona dostępna na Google Play i AppStore. Nie (...)

Jak uniknąć kary za niezłożenie zeznania PIT

Dzień dobry, Chciałbym się zapytać czy byłaby możliwość udzielenia porady związanej z niezłożeniem zeznania podatkowego oraz złożenia wyjaśnień?Pozdrawiam (...)

Stawka ryczałtu 8,5% dla pracownika sprzedaży

W nawiązaniu do rozmowy chciałem prosić o napisanie wniosku o wydanie interpretacji odnośnie stawki ryczałtu od usług związanych ze sprzedażą (...)

VAT a zakup i sprzedaż kluczy oprogramowania

Dzień dobry,handluje na allegro:a) w XX% mojej sprzedaży to klucze aktywujące subskrypcję w różnych serwisach online. Klucze nabywam od podmiotów (...)

Zmiana siedziby spółki giełdowej a PIT od akcji

Dzień dobry,Posiadam pakiet akcji pracowniczych, które są stopniowo uwalniane przez 4 lata. Mam część akcji, które zostały już uwolnione, są (...)

Ulga mieszkaniowa i kredyt konsolidacyjny z małżonkiem z rozdzielnością majątkową

Dzień dobry, proszę o wycenę rozliczenia podatku od sprzedaży nieruchomości pochodzącej z darowizny (po babci) przed upływem 5lat. Kwota do (...)

Transakcja trójstronna czy WNT + eksport

Mam sytuację, która opiszę poniżej i proszę o info czy taki obrót towarem możemy traktować jako transakcję trójstronną czy tez (...)

Refaktura mediów przy najmie a VAT - z VAT, zw czy nieopodatkowane

Witam Pana, mam pytanie w kwestii rozliczania VATu z najmu. Osoba fizyczna rozliczająca ryczałt + VAT od najmu prywatnego. Wszystko realizowane (...)

Rolnik ryczałtowy i własna firma - kwestie VAT

Dzień dobry. Mam zarejestrowaną działalność jednoosobową w zakresie jak poniżej. Ponieważ prowadzę również gospodarstwo rolnicze i jestem rolnikiem ryczałtowym, czy (...)

Rozliczenia freelancera - dochód z firmy zagranicznej

Piszę do Pana z ogromną prośbą o pomoc. Jestem rocznik XX’ i pracuję na umowie o pracę w agencji PR. (...)

Efektywnie, bezpiecznie i rzetelnie

Dane dotyczą porad online zrealizowanych w ciągu 30 ostatnich dni.
Wygenerowano: 2024-06-18 09:51:52