5.0
opinii: 30

opinie Klientów

Czytaj opinie

porady podatkowe

archiwalne przykłady pytań faktycznie zadanych przez Klientów, na które udzielono odpowiedzi

PIT i VAT od poleceń w programach partnerskich

Dzień dobry. Chciałbym poprosić o opinię na temat dwóch przypadków i tego, jak powinienem rozliczyć dochody i jak wygląda kwestia (...)

PIT od pension compensatoire

Szanowny Panie, proszę o odpowiedź na pytanie, czy francuskie świadczenie (płatne przy rozwodzie) pension compensatoire jest w Polsce opodatkowane? Jeśli (...)

Opracowanie zasad korzystania z pojazdów służbowych

Szanowny Panie,  zwracam się z zapytaniem dotyczącym przejścia z umowy o pracę na umowę B2B przedstawicieli handlowych, pracujących w firmie, którą (...)

Sprzedaż nieruchomości nabytej z partnerem

Dzień dobry. Nabyłam nieruchomość w 2017r z byłym partnerem. W roku 2019 nastąpiło nieodpłatne znieniesie  współwłasności. W 2024 nieruchomość zostanie (...)

Rozliczenie VAT przy sprzedaży lokali usługowych

Dzień dobryUprzejmie proszę o informację jaką stawkę VAT ma zastosować sprzedawca. I co z odliczonym VAT-em od zakupu do zaistniałej (...)

Akcje w programie motywacyjnym a podatki

Dzień dobry,Proszę o poradę i podanie kosztu w poniższej sprawie: W latach 2021-2023 byłem pracownikiem etatowym spółki XXXXX., która jest własnością (...)

Handel przedmiotami wirtualnymi i kodami do gier

Dzień dobry,zwracam się z prośbą, o udzielenie pomocy w zakresie doradztwa podatkowego.Chciałbym zacząć handlować wirtualnymi walutami i przedmiotami w grach (...)

Bony Sodexo dla klientów

Dzień dobry,Chcemy rozdawać klientom naszej firmy BODY SODEXO   w ramach podziękowań za współpracę.Niestety naszych klientów odstrasza fakt, że jeśli są (...)

Szczegóły zmiany w organizacji działalności gospodarczej

Dzień dobry,Mój szef z synem postanowili od nowego roku założyć spółkę z o.o.W tej chwili szef ma jednoosobową działalność gospodarczą (...)

Rozliczenie pracy za granicą

Witam,Do 2021 pracowalam i mieszkalam przez kilka lat w Barcelonie.Od 2022 r mieszkam z rodzina w Polsce ale pracuje nadal (...)

Efektywnie, bezpiecznie i rzetelnie

Dane dotyczą porad online zrealizowanych w ciągu 30 ostatnich dni.
Wygenerowano: 2024-05-20 15:23:01